Tesettür Gelinlik modelleri

Gelin oluyorsunuz ve aklınızda o mutlu günde giyeceğiniz gelinliğin hayali var ve gelinlik seçimi ve giyeceğiniz gelinlik modelleri araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Ancak sadece tesettürlü gelinlik modelleri yaptığımızı unutmayınız. Aklınızda olan kapalı gelinlik modeli için doğru seçimi yaparak vücudunuza ve ölçülerinize göre giyeceğiniz gelinliği seçmenizde Rumeysa Gelinlik sitemizde bulunan modellerimiz size ışık tutacaktır. 2019 tesettür gelinlik modelleri içinde hayalinizde olan gelinliği bulmanız için hazırladığımız modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz mağazamıza gelerek modellerimizi üzerinizde deneyip görerek satın alabilirsiniz. Ayrıca özel dikim istekleriniz varsa bu konuda da gereken yardımı size sunuyor olacağız. Rumeysagelinlik.com da sade ve modern tesettür gelinlikleri dünya'nın her yerinden online olarak sipariş verebilirsiniz.• 3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri

• A Kesim Tesettür Gelinlikler

• Balık Model Tesettür Gelinlikler

• Çiçekli Tesettür Gelinlik Modelleri

• Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

• Drapeli Tesettür Gelinlik Modelleri

• Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlikler

• Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

• Lüks Taşlı Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

• Modern Tesettür Gelinlik Modelleri

• Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri

• Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

• Şifon Tesettür Gelinlik Modelleri2019 sezonu için yeni modellerimizle hayalini kurduğunuz gelinliği kısa sürede teslim alırken uygun fiyatlarımız ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. 

 

3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri


İhtişamlı bir gelinlik hayaliniz var ise kumaşından işlemelerine göz dolduran 3 boyutlu tesettür gelinlik modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Geçtiğimiz iki sezondur özel tasarım ürünlerin vazgeçilmezi haline gelen üç boyutlu gelinlikler kapalı modelleri gösterişli tasarımlara dönüştürmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Yılın en beğenilenleri arasında bu sezon da üç boyutlu tesettür gelinlikler çiçekli ve taşlı seçeneklerle de gelin adaylarımızın ilgisini çekiyor. Üç boyutlu doku ve görüntüyü türbanından etek uçlarına kadar dizayn edilebildiği gibi sadece modelin belirli bölgelerine detay vermek için de kullanıyoruz. 3 boyutlu tesettür gelinlik seçeneklerinin iyi yanı güzelliğini tasarımıyla yoğun bir şekilde yansıtan 3 boyutlu gelinlik modelleri ile daha sade aksesuar ve makyaj tercihlerine yönelebilirsiniz. Peki 3 boyutlu tesettür gelinliklere bu üçüncü boyut nereden geliyor? Çiçek desenleri, parlak taşlar, abartılı motifler ya da ince desenlerin kumaşa işlenmesiyle bu üç boyutlu gelinlik modellerimizi üretiyoruz.  

 

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri


Beden yapısı fark etmeden bir çok gelin adayının kurtarıcısı A kesim tesettür gelinlikler oluyor. Dantel işlemelerle gelinlerin zarafetine ayrı bir güzellik katan A kesim tesettür gelinliklerimizi incelemenizi dilerseniz mağazamızda deneyerek görmenizi tavsiye ediyoruz. Her kumaş tipinde rahatlıkla kullanılmasıyla, salon düğünlerinde gerekse dış mekan kır düğünlerinde bu modeli hayallerinizin baş rolü yapabilirsiniz. Elma ya da armut bedene sahip olmaya bakmaksızın kabarık tesettür gelinlikler için yine bu modele yönelebilirsiniz. Yeni ve eski sezonlardan çeşitli A kesim tesettür gelinlikleri görmek için sayfamızdaki modellere bir göz atmanızı tavsiye ederiz.Balık Model Tesettür Gelinlik

Açık hava kır düğünlerinin vazgeçilmezlerinden olan Balık model tesettür gelinlik şöhretini sürdüren kapalı modellerdendir. Tesettüre olan uyumu ile kapalı gelinlik modellei arasında yeri ve kitlesi ayrı olan bir modeldir. 2019 trendleri dantel işlemelerin ön planda tutulmuştur. Dantelli tesettür gelinlikleriyle Balık tesettür gelinlik modeli düşünen gelin adayları modayı çok şık bir şekilde yakalamış olacaklar çünkü bu modelin dantel işlemeyle olan uyumu şahanedir. Balık modelin en büyük dezavantajı her bedene uymamasıdır. Bu sezon Balık model tesettür gelinliklerimize sayfamızdan ulaşabilir yada özel dikim olarak mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.


Çiçekli Tesettür Gelinlik Modelleri

Eminiz ki her kadın çiçekleri sever. Üç boyut yerine canlılık katmayı tercih edecekler için çiçek dantelli tesettür gelinlikler, 2019 tesettür gelinlikleri arasında. Çiçek dantelli tesettür gelinliklerle kolayca uyumu yakalarken şıklık ve canlılığını korumak isteyen gelin adayları için ideal. Çiçekli tesettür gelinlikler ayrıca birçok farklı kesimle, çeşitli kumaşla ve modelle tasarlanabiliyor. Çiçekli tesettür gelinlik modellerimizi sayfamızda görebilir veya üzerinizde denemek için mağazamıza gelebilirsiniz.


Dantelli Tesettür Gelinlikler

2019 dantelli tesettür gelinlik modelleri ile en gözde gelinlerden biri olabilirsiniz. Tesettüre uygun dantelli gelinlik modellerimiz ile değişik tarzda gelinliğe sahip olabilirsiniz. Dantelli tesettür modelleri gelinlere ve gelin adaylarına eski sıcak yuvalarını hatırlatan dantelli modellerin ışığında dünya evine girmenin huzurunu yaşatan bu model eskidikçe nostaljik hislerle güzelleşen cinsten. Tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları arasındaki ilişkiyi belirleyen en önemli şeylerden ikisi elbette ki harcanan el emeği ve kullanılan kumaş ile danteldir. Dantelli tesettür gelinlikleri Rumeysa Gelinlik farkı ile cazip fiyatlarla elde edebilirsiniz. Uygun tesettür gelinlik fiyatları için İstanbul'da pek çok gelin adayının yakından tanıdığı sadece tesettür gelinlik ve nişanlık modelleri ile ayrı bir kitleye sahip olan mağazamıza uğramanız iyi olacaktır.


Drapeli Tesettür Gelinlikler

Farklı dikim opsiyonlarıyla her bedene yakıştırılabilen, başarılı modelistlerimiz ve tasarım ekibimizin emekleri ile üretilen drapeli tesettür gelinlik modelleri yeni sezonda gelin adaylarımızın beğenisini ve ilgisini topladı bile. Drapeli kapalı gelinlikler minimal dokunuşlarla da göze hitap eden dikim şekillerinin yanı sıra asimetrik drapeli modelleriyle de vücut yapınızda gizlemek ya da öne çıkarmak istediğiniz özelliklerinizi yansıtmanıza imkan tanır.


Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlikler

Bel ve basen bölgesindeki fazlalıkları kapatmanın en şık yolu hem kabarık hem kapalı prenses model tesettür gelinlikler gelin adaylarımızın favorisi olmaktadır. Tesettür modeller içinde gözünüze prenses güzelliğiyle vuracak. Boyunuz ve belinize göre bu modelde düşük bel tesettür gelinlikler seçebileceğiniz gibi, yuvarlak ya da kuyruklu modellerde de kendi zevkinizi bulabilirsiniz. Tüllerin yoğun olduğu gelinliklerle beraber dantel işlemeli etekler bu sene yine fazlaca görülecek kabarık tesettür gelinlik çeşitlerinden.


Kuyruklu Tesettür Gelinlikler

Asaletin simgesi kuyruklu tesettür gelinlik modelleri dünya evine girecek olan gelin adaylarımız tarafından yoğun ilgi görmekte. Kullanımının yer yer zorluk çıkartabilmesine karşın gelin adayları kuyruklu tesettür gelinlikleri, düşlerinden atmalarına sebep olmuyor. Balo salonunun uzun koridorlarında ya da merdivenlerin basamaklarında onları takip eden alımlı kuyruklar hangi gelinin aklından çıkabilir ki? Kuyruklu tesettür gelinlikler kuyruğun bir ucundan tutmak isteyen yakınları bile heyecanlandıran gelinlik trendlerinden. Bu moda ikonunun sizin de tercihlerinizin arasında kalacağına inanıyoruz. Kuyruklu tesettür modelleri ile düğün için oluşturacağınız fotoğraf albümünde eşsiz güzelliğe sahip resimler çekilmesine gerek iç mekanlarda bulunan salon ve merdivenlerde gerek dış resim çekimlerinde yeşil çimler üzerinde gerek deniz kenarı kayalıklar üzerinde eşsiz bir düğün fotoğrafı albümünü oluşturabilirsiniz.


Lüks Taşlı Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Gösterişli bir gelinlik isteğiniz varsa lüks taşlı ve bol incili süslemelere sahip olan modelleri önermekteyiz. Özellikle dantel işlemeleriyle bu sezon en çok tercih edilen Osmanlı esintilerini de düğün günü üzerinizde hissedebilirsiniz. Lüks taşlar ve incilerle üretilmiş en güzel tesettür gelinlikleri Rumeysagelinlik.com da eşsiz detaylı tasarımları ile göreceksiniz.


Modern Tesettür Gelinlikler

Modern trendlere uygun mini detaylar 2019 tesettür gelinliklerimizde kullanılıyor. Modern akım, abartıdan ya da vintage tesettür gelinlik seçeneğinden uzak durmak isteyen, tarlatansız ve kabarık olmayan gelinlikleri denemek isteyen yenilik sever gelin adaylarının en çok tercih ettiği trendlerden. Gelinlik modası sürekli yenilenen yeni dikim tarzları ve kullanılan malzmeler ile sürekli güncellenmektedir. Modern tesettür gelinlik modellerimizi rumeysagelinlik.com da veya mağazamızda görebilirsiniz. Rumeysagelinlik.com'da Modern tesettür gelinlik fiyatlarını görebilirsiniz. Daha uygun seçenekler ve ikinci el tesettür gelinlikler için sizi mağazamıza bekleriz.


Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri

En güzel tesettür gelinlikler arasında yer alan pelerinli modeller, işlemeli tül ve dantelden doğan duvak şıklığını daha büyük ölçüde gelinliğine taşımak isteyen gelin adaylarının yeni sezonda gözdesi pelerinli tesettür gelinlikler. Kapalı gelinliklere zarafet ekleyen pelerin kullanımı hayallerinize katkıda bulunuyor.


Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Gündelik hayatındaki tarzına derinden bağlı olan gelin adayları bazen düğün günlerinde bile abartıya kapılmak istemiyor. Bu durumda çözüm modern gelinlikde; kabarık olmayan, saten veya şifon, işlemesiz, tül, hafif renkli ve tarlatansız gelinlik modellerinden yani sade tesettür gelinliklerden yana belirgin bir tarza sadık kalmak. Aslında bu özelliklerin bir ya da birkaçını zevkinize hitap edecek şekilde özel dikim isteklerinizle birlikte elde edebilirsiniz. Bizim için en önemli olan şey sizin kişisel beğeniniz ve kendinizi iyi hissetmeniz. Gelinlik modelinizi seçtiyseniz artık gelinlik siparişi vermeniz veya bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Dediğimiz gibi önce sizin istekleriniz bizim için önemli.


Şifon Tesettür Gelinlik Modelleri

Sade ve pelerinli modellerin tam da ortasında bulunan şifon ağırlıklı gelinlikler, sade modeller içinde size hafif bir prenses edasını yaşatacak ince detayları bulunan tasarımlardan oluşmaktadır. Şifon detayları ile alışılmışın dışında bir tasarım seçebileceğiniz gibi, yine müthiş bir şifon kumaşı tercih ederek balık model, A kesim ya da kuyruklu modellerle de hayalinizi birleştirebilirsiniz. Şifon sadeliğini derinlemesine yansıtan ve abartılı detaylardan arınmış, asil ama ucuz tesettür gelinlik fiyatları da sade şifon seçenekleri de web sitemizde online olarak görebilir dilerseniz mağazamıza gelerek deneyerek karar verebilirsiniz.


Tesettür gelinlik modasına ait bir çok modeli rumeysa gelinlik farklı ile gerek mağazamızda gerekse online olarak sitemizde vintage, büyük beden, 3 boyutlu, ucuz ya da özel tasarım, ikinci el veya sıfır demeden en gözde 2019 kapalı gelinlik modellerini sizler için detaylı resimleri ve videoları ile birlikte görebilirsiniz. Siz de bu modellerden beğeninize uygun kombinasyonlar yapıp ilginizi çeken tesettür gelinlikleri tercih edebilirsiniz.


Ayrıca web sitemizde gördüğünüz tüm modelleri kredi kartına taksit seçenekleri ile birlikte sipariş verebilirsiniz.

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
Kolları tüylü 2019 Tesettürlü Gelinliğimiz. Ümraniye Mağazamızda deneyip görerek Sipariş verebilirsiniz.
Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.
1
İndirimli Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler