Tesettür Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Gelin oluyorsunuz ve aklınızda o mutlu günde giyeceğiniz gelinliğin hayali var ve gelinlik seçimi ve giyeceğiniz gelinlik modelleri araştırması yapıyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Ancak sadece tesettürlü gelinlik modelleri yaptığımızı unutmayınız. Aklınızda olan kapalı gelinlik modeli için doğru seçimi yaparak vücudunuza ve ölçülerinize göre giyeceğiniz gelinliği seçmenizde Rumeysa Gelinlik sitemizde bulunan modellerimiz size ışık tutacaktır. 2022 tesettür gelinlik modelleri içinde hayalinizde olan gelinliği bulmanız için hazırladığımız modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz mağazamıza gelerek modellerimizi üzerinizde deneyip görerek satın alabilirsiniz. Ayrıca özel dikim istekleriniz varsa bu konuda da gereken yardımı size sunuyor olacağız. Rumeysagelinlik.com da sade ve modern tesettür gelinlikleri dünya'nın her yerinden online olarak sipariş verebilirsiniz

 

 • 3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri
 • A Kesim Tesettür Gelinlikler
 • Balık Model Tesettür Gelinlikler
 • Çiçekli Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Lez Dantel Gelinlik Modelleri
 • Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Drapeli Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlikler
 • Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Lüks Taşlı Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Modern Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Sade Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Şifon Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Büyük Beden Tesettür Gelinlik Modelleri
 • Kapalı Gelinlik Modelleri
 • Tesettür Gelinlik Kiralama
 • Yeni Sezon Gelinlikler
 • 2022 Gelinlik Modelleri
 • Prenses Model Gelinlikler
 • Tarlatansız Gelinlikler
 • Kabarık Gelinlik Tasarımları
 • Taşlı Gelinlik Modelleri
 • Modern Kapalı Gelinlikler
 • Kuyruklu Tesettür Gelinlikler
 • Türbanlı Gelinlik Modelleri
 • Pelerinli Gelinlikler
 • Tüllü Gelinlik
 • Tüylü Gelinlikler
 • Güpürlü Modeller
 • Işıltılı Gelinlikler

 

2022 sezonu için yeni modellerimizle hayalini kurduğunuz gelinliği kısa sürede teslim alırken uygun fiyatlarımız ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Tüm gelinlik siparişlerinizde Tesettürlü gelinlik hijab aksesuarları, taç, duvak, gelin kesesi ve el çiçeği hediyemizdir.

 

3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modelleri

 

İhtişamlı bir gelinlik hayaliniz var ise kumaşından işlemelerine göz dolduran 3 boyutlu tesettür gelinlik modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Geçtiğimiz iki sezondur özel tasarım ürünlerin vazgeçilmezi haline gelen üç boyutlu gelinlikler kapalı modelleri gösterişli tasarımlara dönüştürmek isteyenlerin ilk tercihi olmuştur. Yılın en beğenilenleri arasında bu sezon da üç boyutlu tesettür gelinlikler çiçekli ve taşlı seçeneklerle de gelin adaylarımızın ilgisini çekiyor. Üç boyutlu doku ve görüntüyü türbanından etek uçlarına kadar dizayn edilebildiği gibi sadece modelin belirli bölgelerine detay vermek için de kullanıyoruz. 3 boyutlu tesettür gelinlik seçeneklerinin iyi yanı güzelliğini tasarımıyla yoğun bir şekilde yansıtan 3 boyutlu gelinlik modelleri ile daha sade aksesuar ve makyaj tercihlerine yönelebilirsiniz. Peki 3 boyutlu tesettür gelinliklere bu üçüncü boyut nereden geliyor? Çiçek desenleri, parlak taşlar, abartılı motifler ya da ince desenlerin kumaşa işlenmesiyle bu üç boyutlu gelinlik modellerimizi üretiyoruz.  

 

A Kesim Tesettür Gelinlik Modelleri

 

Beden yapısı fark etmeden bir çok gelin adayının kurtarıcısı A kesim tesettür gelinlikler oluyor. Dantel işlemelerle gelinlerin zarafetine ayrı bir güzellik katan A kesim tesettür gelinliklerimizi incelemenizi dilerseniz mağazamızda deneyerek görmenizi tavsiye ediyoruz. A model tesettür gelinlik her kumaş tipinde rahatlıkla kullanılmasıyla, salon düğünlerinde gerekse dış mekan kır düğünlerinde bu modeli hayallerinizin baş rolü yapabilirsiniz. Elma ya da armut bedene sahip olmaya bakmaksızın kabarık tesettür gelinlikler için yine bu modele yönelebilirsiniz. Yeni ve eski sezonlardan çeşitli A kesim tesettür gelinlikleri görmek için sayfamızdaki modellere bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Zarif tesettür gelinlik modelleri olarakta geçen A kesim modellerin size katacağı zariflik sayesinde üzerinizde gelinliğin vereceği ağırlığı hiç hissetmeyeksiniz.

 

Balık Model Tesettür Gelinlik

Açık hava kır düğünlerinin vazgeçilmezlerinden olan Balık model tesettür gelinlik şöhretini sürdüren kapalı modellerdendir. Tesettüre olan uyumu ile kapalı gelinlik modellei arasında yeri ve kitlesi ayrı olan bir modeldir. 2022 trendleri dantel işlemelerin ön planda tutulmuştur. Dantelli tesettür gelinlikleriyle Balık tesettür gelinlik modeli düşünen gelin adayları modayı çok şık bir şekilde yakalamış olacaklar çünkü bu modelin dantel işlemeyle olan uyumu şahanedir. Balık modelin en büyük dezavantajı her bedene uymamasıdır. Bu sezon Balık model tesettür gelinliklerimize sayfamızdan ulaşabilir yada özel dikim olarak mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

 

Çiçekli Tesettür Gelinlik Modelleri

Eminiz ki her kadın çiçekleri sever. Üç boyut yerine canlılık katmayı tercih edecekler için çiçek dantelli tesettür gelinlikler, 2022 tesettür gelinlikleri arasında. Çiçek dantelli tesettür gelinliklerle kolayca uyumu yakalarken şıklık ve canlılığını korumak isteyen gelin adayları için ideal. Çiçekli tesettür gelinlikler ayrıca birçok farklı kesimle, çeşitli kumaşla ve modelle tasarlanabiliyor. Çiçekli tesettür gelinlik modellerimizi sayfamızda görebilir veya üzerinizde denemek için mağazamıza gelebilirsiniz.

 

Dantelli Tesettür Gelinlikler

2022 dantelli tesettür gelinlik modelleri ile en gözde gelinlerden biri olabilirsiniz. Tesettüre uygun dantelli gelinlik modellerimiz ile değişik tarzda gelinliğe sahip olabilirsiniz. Dantelli tesettür modelleri gelinlere ve gelin adaylarına eski sıcak yuvalarını hatırlatan dantelli modellerin ışığında dünya evine girmenin huzurunu yaşatan bu model eskidikçe nostaljik hislerle güzelleşen cinsten. Tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları arasındaki ilişkiyi belirleyen en önemli şeylerden ikisi elbette ki harcanan el emeği ve kullanılan kumaş ile danteldir. Dantelli tesettür gelinlikleri Rumeysa Gelinlik farkı ile cazip fiyatlarla elde edebilirsiniz. Uygun tesettür gelinlik fiyatları için İstanbul'da pek çok gelin adayının yakından tanıdığı sadece tesettür gelinlik ve nişanlık modelleri ile ayrı bir kitleye sahip olan mağazamıza uğramanız iyi olacaktır.

 

Drapeli Tesettür Gelinlikler

Farklı dikim opsiyonlarıyla her bedene yakıştırılabilen, başarılı modelistlerimiz ve tasarım ekibimizin emekleri ile üretilen drapeli tesettür gelinlik modelleri yeni sezonda gelin adaylarımızın beğenisini ve ilgisini topladı bile. Drapeli kapalı gelinlikler minimal dokunuşlarla da göze hitap eden dikim şekillerinin yanı sıra asimetrik drapeli modelleriyle de vücut yapınızda gizlemek ya da öne çıkarmak istediğiniz özelliklerinizi yansıtmanıza imkan tanır.

 

Kabarık Prenses Model Tesettür Gelinlikler

Bel ve basen bölgesindeki fazlalıkları kapatmanın en şık yolu hem kabarık hem kapalı prenses model tesettür gelinlikler gelin adaylarımızın favorisi olmaktadır. Tesettür modeller içinde gözünüze prenses güzelliğiyle vuracak. Boyunuz ve belinize göre bu modelde düşük bel tesettür gelinlikler seçebileceğiniz gibi, yuvarlak ya da kuyruklu modellerde de kendi zevkinizi bulabilirsiniz. Tüllerin yoğun olduğu gelinliklerle beraber dantel işlemeli etekler bu sene yine fazlaca görülecek kabarık tesettür gelinlik çeşitlerinden. Kabarık gelinlikleri kabarık yapan en önemli unsur tarlatandır. Tarlatanlı tesettür gelinlik modelleri kullanılacak olan tarlatan ölçüsüne göre etek uçları uzunluğu ayarlanmalıdır yada modelin etek kısmına uyacak şekilde bir tarlatan kullanarak kabarıklığı ayarlamış olursunuz.

 

Uzun Kuyruklu Tesettür Gelinlikler

Asaletin simgesi kuyruklu tesettür gelinlik modelleri dünya evine girecek olan gelin adaylarımız tarafından yoğun ilgi görmekte. Kullanımının yer yer zorluk çıkartabilmesine karşın gelin adayları kuyruklu tesettür gelinlikleri, düşlerinden atmalarına sebep olmuyor. Balo salonunun uzun koridorlarında ya da merdivenlerin basamaklarında onları takip eden alımlı kuyruklar hangi gelinin aklından çıkabilir ki? Kuyruklu tesettür gelinlikler kuyruğun bir ucundan tutmak isteyen yakınları bile heyecanlandıran gelinlik trendlerinden. Bu moda ikonunun sizin de tercihlerinizin arasında kalacağına inanıyoruz. Kuyruklu tesettür modelleri ile düğün için oluşturacağınız fotoğraf albümünde eşsiz güzelliğe sahip resimler çekilmesine gerek iç mekanlarda bulunan salon ve merdivenlerde gerek dış resim çekimlerinde yeşil çimler üzerinde gerek deniz kenarı kayalıklar üzerinde eşsiz bir düğün fotoğrafı albümünü oluşturabilirsiniz.

 

Lüks Taşlı Dantelli Tesettür Gelinlik Modelleri

Gösterişli bir gelinlik isteğiniz varsa lüks taşlı ve bol incili süslemelere sahip olan modelleri önermekteyiz. Özellikle dantel işlemeleriyle bu sezon en çok tercih edilen Osmanlı esintilerini de düğün günü üzerinizde hissedebilirsiniz. Lüks taşlar ve incilerle üretilmiş en güzel tesettür gelinlikleri Rumeysagelinlik.com da eşsiz detaylı tasarımları ile göreceksiniz.

 

Modern Tesettür Gelinlikler

Modern trendlere uygun mini detaylar 2022 tesettür gelinliklerimizde kullanılıyor. Modern akım, abartıdan ya da vintage tesettür gelinlik seçeneğinden uzak durmak isteyen, tarlatansız ve kabarık olmayan gelinlikleri denemek isteyen yenilik sever gelin adaylarının en çok tercih ettiği trendlerden. Gelinlik modası sürekli yenilenen yeni dikim tarzları ve kullanılan malzmeler ile sürekli güncellenmektedir. Modern tesettür gelinlik modellerimizi rumeysagelinlik.com da veya mağazamızda görebilirsiniz. Rumeysagelinlik.com'da Modern tesettür gelinlik fiyatlarını görebilirsiniz. Daha uygun seçenekler ve ikinci el tesettür gelinlikler için sizi mağazamıza bekleriz.

 

Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri

En güzel tesettür gelinlikler arasında yer alan pelerinli modeller, işlemeli tül ve dantelden doğan duvak şıklığını daha büyük ölçüde gelinliğine taşımak isteyen gelin adaylarının yeni sezonda gözdesi pelerinli tesettür gelinlikler. Kapalı gelinliklere zarafet ekleyen pelerin kullanımı hayallerinize katkıda bulunuyor.

 

Sade Tesettür Gelinlik Modelleri

Gündelik hayatındaki tarzına derinden bağlı olan gelin adayları bazen düğün günlerinde bile abartıya kapılmak istemiyor. Bu durumda çözüm modern gelinlikde; kabarık olmayan, saten veya şifon, işlemesiz, tül, hafif renkli ve tarlatansız gelinlik modellerinden yani düz sade tesettür gelinliklerden yana belirgin bir tarza sadık kalmak. Aslında bu özelliklerin bir ya da birkaçını zevkinize hitap edecek şekilde özel dikim isteklerinizle birlikte elde edebilirsiniz. Bizim için en önemli olan şey sizin kişisel beğeniniz ve kendinizi iyi hissetmeniz. Gelinlik modelinizi seçtiyseniz artık gelinlik siparişi vermeniz veya bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Dediğimiz gibi önce sizin istekleriniz bizim için önemli.

 

Şifon Tesettür Gelinlik Modelleri

Sade ve pelerinli modellerin tam da ortasında bulunan şifon ağırlıklı gelinlikler, sade modeller içinde size hafif bir prenses edasını yaşatacak ince detayları bulunan tasarımlardan oluşmaktadır. Şifon detayları ile alışılmışın dışında bir tasarım seçebileceğiniz gibi, yine müthiş bir şifon kumaşı tercih ederek balık model, A kesim ya da kuyruklu modellerle de hayalinizi birleştirebilirsiniz. Şifon sadeliğini derinlemesine yansıtan ve abartılı detaylardan arınmış, asil ama ucuz tesettür gelinlik fiyatları da sade şifon seçenekleri de web sitemizde online olarak görebilir dilerseniz mağazamıza gelerek deneyerek karar verebilirsiniz.

 

Tesettür gelinlik modasına ait bir çok modeli rumeysa gelinlik farklı ile gerek mağazamızda gerekse online olarak sitemizde vintage, büyük beden, 3 boyutlu, ucuz ya da özel tasarım, ikinci el veya sıfır demeden en gözde 2022 kapalı gelinlik modellerini sizler için detaylı resimleri ve videoları ile birlikte görebilirsiniz. Siz de bu modellerden beğeninize uygun kombinasyonlar yapıp ilginizi çeken tesettür gelinlikleri tercih edebilirsiniz.

 

Ayrıca web sitemizde gördüğünüz tüm modelleri Ümraniye Mağazamızda deneyerekte sipariş verebilirsiniz. Ümraniye mağazamızda tüm modellerimizi kiralama yaparakta sipariş verebilirsiniz. Böylece daha ekonomik çözümler üretmiş olursunuz.

 

Tesettürlü Gelinlik Fiyatları ve Kiralaması Ne Kadar ?

Her üründe olduğu gibi çeşitli özelliklerine göre ürünlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Tesettürlü gelinlik fiyatları da aynı şekilde kullanılan kumaşına, danteline, tülüne ve verilen emeğe göre fiyatlanmaktadır. Özel Tesettür Gelinlik Dikimi yaptırarak hayalini kurduğununuz gelinliğe sahip olabilirsiniz. Rumeysa Gelinlik olarak sitemizdeki fiyatlarımız günceldir ve bu fiyatlar üzerinden satın alma yapabilirsiniz. Gelinlik Kampanyaları takip etmeniz faydanıza olacaktır. Hemen her ay bir kaç modelimizi kampanyalı fiyatlar ile sunmaktayız. Her bütçeye uygun çeşitliliğimiz hem uygun fiyatlı gelinlikleri hemde pahalı tesettür gelinlik modellerimizi bulabilirsiniz.

 

Dilerseniz mağazamıza gelip tüm ürünlerimizi kiralama usulü şeklinde sipariş verebilirsiniz. Kiralama yapmanın size sağladığı en büyük avantajı istediğiniz modeli daha ekonomik fiyata düğün gününüzde giymenizdir Tesettür Gelinlik Modellerimizi İnstagram sayfamızda tüm resimleri ve video detayları ile görebilirsiniz. Rumeysa Gelinlik Youtube kanalında ise modellerimize ait videoları izleyebilirsiniz.  

İnstagram sayfamız @rumeysagelinlik

 

Tesettür Gelinlik Nereden Alınır ?

Tesettürlü gelinlik haute couture modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Dilerseniz internet sitemizden sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz mağazamıza gelerek üzerinizde prova ederek deneyip dilediğiniz tesettür gelinlik modelini satın alabilirsiniz. Tesettür gelinlik nereden alınır diye düşünmenize gerek yok bizim işim sadece tesettür gelinlik modelleri üretip hem online satışını hemde fiziki mağazamızda satış ve kiralamasını yapmaktır. Tesettür gelinlik online satışı konusunda Türkiye'de ilk olan Rumeysa Gelinlik tüm modellerini internet ortamında beğeninize sunarak sipariş vermenize imkan sağlıyor. Dilediğiniz tesettür gelinlikleri online sipariş verebilirsiniz.

 

Tesettür Gelinlik Nasıl Olmalı ?

Hayalinizi kurduğunuz model vücudunuza tam oturmalı ve aklınızda hiç bir soru işaretine sebep vermemelidir. Gelinliğinizi giyeceğiniz düğün gününe kadar oluşan üzerinizdeki birikmiş stres ve yorgunluğu alacak ve sizi rahatlamanızı sağlayacak şekilde tam aklınızdaki gibi tasarlanmış ve dikilmiş olmalı. Gelinlik satın aldığınızda bir kaç kez provaya gelebilirsiniz hatta düğünüze mininum 2 hafta kala gelip son provayı yapmanızı tavsiye ederiz. Düğün günü yapacağınız gerek stüdyo fotoğraf çekimi gerekse tesettürlü gelinlik dış çekim resimlerinizle hatıralarınızı unutulmaz şekilde saklayacaksınız. Özel tasarım tesettür gelinlik modellerimiz için sizi İstanbul'da bulunan mağazamıza bekleriz.

 

Büyük Beden Tesettürlü Gelinlikler!

Bedeni büyük kalbi büyük gönlü büyük gelin adaylarımıza hazırda olan tüm modellerimizden dilediği istediği modelin aynısını kumaş ve dantel tedarik durumuna göre özel dikim olarak dikiyoruz. Üstelik büyük beden olduğu için veya özel dikim olduğu için fiyatlarımızda bir değişiklik olmuyor. Sadece büyük beden ürünlerimizde kiralama olmuyor satın alma şeklinde siparişinizi verebiliyorsunuz. Sevgili kardeşlerimiz gönlünüzün büyüklüğü bize yeter. Mutlu bir evlilik kurmanız dileklerimizle.

Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz
Fiyat Sorunuz