Tesettür Nişanlık

 
Hanımların nişan töreni için kusursuz bir nişanlık modeli ile bu özel günlerini taçlandırmaları ve en vücut tipine en uygun tesettür nişanlığı seçmeleri ayrı bir öneme sahiptir. Nişanlığınızı dikkatli bir seçim ve güzel bir zevk neticesinde hayatınızın özel anlarından biri olan nişan töreninde çok daha şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Tesettür nişanlık modelleri de hanımların büyük bir titizlik göstererek seçtikleri elbiseler arasında yerlerini alıyor. Nişan kıyafetlerinde hem renk olarak hem de model olarak farklılıklar ön planda tutuluyor. Genelde toz pembe, mavi, kırmızı, gri, yeşil, açık yeşil renk nişanlıklar daha çok tercih edilmekte olup fark renk karışımlarına sahip değişik veya 3 boyutlu tesettür nişanlıklar da ayrıca beğeni toplayan modeller olmuştur.
 
 

Tesettür Nişanlık Modelleri

Tesettür nişanlık almayı düşünen hanımların mutlaka beden ölçülerine uygun olarak seçim yapmaları gerekiyor. Nişan töreni özel günler arasında sayıldığı için bugüne özel olarak seçeceğiniz elbisenin vücudunuza uyumu çok önemlidir. Tesettür nişanlıklar için rumeysagelinlik.com da nişanlık kategorisinde farklı renk ve tasarımlarda değişik modelleri görerek sipariş verebilirsiniz. Dikim modeli ile daha çok kabarık modeller özellikle ince yapılı olan genç bayanlar için uygun oluyor. 
 
Evliliğe ilk adımlardan biri olan nişan töreni, birçok genç kızın hayalini kurduğu bir andır. Bir nevi düğün öncesi prova diyebiliriz. Tesettür nişanlık modellerinde gelin adaylarının tercih ettiği diğer renklerde pastel renkler ön planda diyebiliriz. Tozpembe, açık yeşil, krem ve bej renkleri en çok tercih edilen renkler arasındadır. Tasarımda daha çok kabarık tesettür nişanlık modelleri özellikle ince yapılı vücut tipleri için uygun oluyor. Bu model bir nişanlığa zarif taş ve kristal işlemeli modelleri rumeysagelinlik.com da farklı renklerde görebilrisiniz.   
 
Nişanlığın üzerine aynı renk olan tül kaftan artık son yılların en trend modeli haline geldi. Başörtüsü ise yine aynı renk şifon kumaştan yapılmış olduğunda harika bir nişan töreni yapmanıza yardımcı olacaktır. Yani tesettür nişanlık modellerinde bel kısmında bulunan aksesuar, aynı şekilde baş örtüsüne de kullanıldığında oldukça zarif ve kişiye özel tasarımda bir model ortaya çıkıyor. Eğer bel kısmında kristal taşlar varsa başörtüsünde de kristal taş işlemeleri ile tesettür nişanlıklar tamamlıyor.
 
Tesettür giyim içerisinde nişanlık modelleri çok farklı renklerde ve tasarımlarda satışa çıkarılıyor. Her şeyden önemlisi bu kıyafetler içerisinde mürdüm rengi ve altın sarısı bir arada kullanıldığında ortaya son derece şık tesettür nişanlık modelleri çıkıyor. Tesettür nişanlık modellerinde genel olarak simetrik kesimlerden yararlanılması hanımlar için daha farklı bir seçenek oluyor. Simetrik kesimlerin üst kısım bölümünde farklı ve işlemeli detay alanlar oluşturulurken etek kısımları şifon şekilde dökümlü duruyor. Bu tarz nişanlık elbise modellerini birçok bayan rahatlıkla tercih edebiliyor. Nişan için satın almayı düşündüğünüz tesettür nişanlıklar tercih etmek sizi kendi nişan töreninizde daha da şık görünmenizi sağlayabilir. Nişanlık seçimi için farklı modelleri rumeysagelinlik.com bulabilirsiniz.
 
Düz Sade Tesettür Nişanlık Modeli
Sadeliği seven gelin adayları için gösterişten uzak fakat bir o kadar da şık duracak düz sade tesettür nişanlıklar rumeysagelinlik.com da ve mağazamızda görerek sipariş verebilirsiniz. Eteği uzun düz tülden, üzeri saten kumaştan olan düz tesettürlü modeller bu alana girer. Ya da baştan aşağı saten balık modeli tarzda tesettür nişanlıklar da kullanılabilir.
 
Özellikle kasnaklı nişanlıklarda eteği kabarık üzeri dar kesim modellere sıklıkla rastlanır. Bu tarz modellerde etek kısmı hayal tülden üretilir. Etek uçlarında dantel ya da işleme kullanılabilir.
 
Bu modelde etek kısmı belden düz ve dar iner. Eteklerin aşağı doğru inen kısım büyük A harfi şeklindedir. Diğer bir adı Mevlana model nişanlık ya da çan kesim modelidir. Bu modelde iki parça kullanılır. Uzun kollu büstiyer vücudun üst kısmına tam oturmalıdır. Omuz uçlarına konulan vatkalar ile omuzlar daha dik ve sivri gösterilebilir. Kasnaklı olarak da kullanılabilir fakat kasnağı en küçük beden olmalıdır. Eteğin arka kısmına konulan parça ile kuyruklu bir model elde edilebilir.
 
Günümüzde internet üzerinde yaygınlaşan alışveriş sistemine gelinlik ve nişanlık satışına ilk başlayan gelinlik firması olarak teknolojiye uyum sağlamayı amaç edinmiş değişen teknoloji ve kullanıcıların satın alma eğilimine ve gerek fiziki mağazamızda gerekse rumeysagelinlik.com da üretimini yaptığımız modelleri beğeninize sunarak karar vermenizi ve sipariş vermenizi kolaylaştıracak uygulamaları kullanarak hizmet vermekteyiz.
 
Gelinlik sektöründe E-Ticaret ortamında ilk satışa başlayan firma olarak sorunsuz bir şekilde tesettür gelinlik ve nişanlık seçiminize yardımcı olacağımızı ayrıca özel isteklerinizin bulunduğu tasarımlar ile bu modelleri özel tasarım olarak uygulayabileceğimizi belirtmek isteriz.
Fiyat Sorunuz